Ücretsiz Kargo

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

  • Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan kismetbymilka.com sorumlu değildir.

  • kismetbymilka.com.tr, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

  • kismetbymilka.com.tr işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

  • kismetbymilka.com.tr'nin, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, sms, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe ‘kismetbymilka.com’'in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. kismetbymilka.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

  • Bu internet sitesi ‘kismetbymilka.com.tr'nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. kismetbymilka.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

  • kismetbymilka.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Kısmet by Milka markası ve diğer markalar, www.kismetbymilka.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. kismetbymilka.com ’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

  • İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen ve kismetbymilka.com tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından kismetbymilka.com hesabının gerek Kısmet by Milka’yı gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya Kısmet by Milka’nın ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde Kısmet by Milka, kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü mercie başvurma hakkına sahiptir. Ayrica, Kısmet by Milka internet sitesi uzerinde yer alan "Arkadasini Davet Et" uygulamasi, Istenmeyen Ticari Ileti/ “unsolicited bulk e-mail” (UCE/SPAM) gonderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanc elde edecek sekilde kullanilamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. kismetbymilka.com.tr'nin bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır.

  • İade taleplerinizi order@kismetbymilka.com adresine mail yoluyla iletebilir veya websitemizde yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünü, kargoya verildikten sonraki 14 gün içinde Kısmet By Milka'ya ulaştırmanız gerekmektedir. Bu süreçte ortaya çıkabilecek herhangi bir kargo bedeli veya gümrük vergisi ödemeleri müşterilerimize aittir. Ürünün fatura tarihi 14 günü geçmemiş, etiketleri sökülmemiş ve kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve orijinal formunu koruyor olmaları gerekmektedir. Bu koşullara uymayan ürünlerin iade veya değişimi yapılamamaktadır. Ayrıca sarı altınla veya beyaz altınla hazırlanan siparişler özel sipariş kapsamına girdikleri için iade veya değişim kabul edilmemektedir. Aynı şekilde, tüm yüzükler ölçüye göre, kişiye özel üretildiğinden ne yazık ki bu ürün kategorisinde de iade veya değişim kabul edilmemektedir6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereğince, mağaza, işyeri gibi satış mekânlarında yapılan peşin satımlarda satışa konu mallarda herhangi bir ayıp yoksa tüketicilerin değişim veya iade etme hakkı bulunmamaktadır.

  • kismetbymilka.com.tr, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir

Koleksiyonlarda Ara