Koleksiyonlarda Ara

PIERCING

Randevu için;

 

 

Özel Kapanma Mekanizması

Sağlığınız ve konforunuzu ön planda tutarak hazırladığımız piercingler, özel, vidalı bir mekanizmayla tasarlanıyor. Bu mekanizma sayesinde piercinginizin kulağınızdan düşme ihtimali ortadan kalkarken, piercing kombininizi değiştirmeniz de oldukça kolaylaşıyor. 


Pürüzsüz Dış Yüzey

Daha önce de belirttiğimiz gibi, sağlığınız ve konforunuz bizim için her şeyden daha önemli. Bu doğrultuda tasarladığımız piercinglerimiz, pürüzsüz dış yüzeyleri sayesinde kulağınızı tahriş etmiyor. Özel olarak dokusuz bir biçimde hazırlanan piercing barları, henüz iyileşme sürecinde olan kulağınıza rahatlıkla oturuyor ve çıkarıp takmanız gereken durumlarda piercing deliğinize herhangi bir zarar vermiyor.


Anti-Alerjen

Alaşımında nikel kullanılmadan üretilen piercinglerimizin bu özel yapısı sayesindekulağınızın iyileşme süreci hızlanırken, alerji ihtimali en aza indiriliyor!

Piercing Bakım Önerileri İçin TIKLAYINIZ.


Association of Professional Piercers Onaylı

Türkiye’de, Piercing ürünleriAssociation of Professional Piercerstarafından onaylanmış tek marka olan Kısmet by Milka, güvenilir bir piercing deneyimini sizlerle buluşturuyor. Profesyonel piercing konusundaki en köklü ve en prestijli organizasyon olan Association of Professional Piercers, belli regülasyonlara uyan markalara sunduğu bu sertifika ile sağlık, hijyen ve profesyonel hizmeti garanti ediyor. 

Eğitimli Piercing Uzmanları

Alanında yetkin piercing uzmanlarımız ile birliktekonforlu,güvenilir ve hijyenik birpiercing deneyiminiKısmet by Milka çatısı altında gerçekleştiriyoruz!Tüm mağazalarımızda yer alan Profesyonel Piercing Stüdyolarında,satın almış olduğunuz her tasarım için ücretsiz delim servisi de ayrıca sunuluyor! 

Kısmet by Milka’nın yenilikçi manifestosunun en güzel tamamlayıcısı piercing, risk almaktan korkmayanherkes için ideal! Tek yapmanız gereken, mağazalarımıza uğramak ve sonsuz tasarım arasından ruhunuza hitap eden parçayı seçerek, gönül rahatlığıyla arkanıza yaslanmak…